Frontend Developer

praca it: etat dla Interactive Solutions Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Frontend Developer Backend Developer Developer

WYMAGANIA
- minimum 3 letnie doświadczenie w budowaniu rozwiązań frontendowych
- bardzo dobra praktyczna znajomość (X)HTML/ CSS
- bardzo dobra praktyczna znajomość Javascript (lub jQuery)
- doskonała znajomość HTML5 / CSS3 (animations, transitions)
- doskonała znajomość standardów W3C
- umiejętność pisania czystego / semantycznego kodu
- podstawowa znajomość PHP
- doświadczenie w budowaniu rozwiązań cross-browser
- doświadczenie w budowaniu UI dla różnych platformach (desktop, tablet, smartphone)
- znajomość zasad Responsive Web Design
- znajomość Git
- dobra znajomość Photoshopa
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- głębokie zainteresowanie technologią oraz samorozwojem
● Dodatkowo:
- zdolność do pracy w zespole, komunikatywność, pracowitość
- znajomość zagadnień UX, oraz usability stron eCommerce
- znajomość Sencha Touch / jQuery Mobile (opcjonalnie) / Bootstrap
- praktyczna znajomość frameworków Javascript (Angular, Backbone, Ember, Express itp.)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- projektowanie narzędzi eCommerce w zakresie warstwy front-end (na desktop oraz urządzenia mobilne)
- analizowanie wymagań, projektowanie oraz proponowanie optymalnych rozwiązań technicznych dla realizowanych projektów eCommerce
- udoskonalanie wdrażanych rozwiązań oraz obecnych narzędzi pod kątem wydajności oraz technologii
- dbałość o wysoką jakość kodu oraz weryfikacja oprogramowania pod kątem standardów projektowych
- tworzenie i przeprowadzanie testów
- bieżące raportowanie postępów prowadzonych prac
- opracowywanie dokumentacji technicznej dla prowadzonych projektów
- kreatywne myślenie nad innowacyjnymi funkcjonalnościami oraz wdrażanie ich w życie

OFERUJEMY
- atrakcyjne zarobki
- dofinansowanie nauki języka angielskiego
- atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła
- swobodną wymianę myśli i całkowity brak dresscode‘u

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-01
Wyświetlona: 4652 razy