C# Developer (desktopowy)

praca it: etat dla NBC Recruitment Sp. z o.o. / Bełchatów

Tagi: NET Oracle Silverlight

NBC Recruitment to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Obecne dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Nr ref: NBCR/KK/09/2014/T/CD
Miejsce pracy: Wrocław

Nasz Klient oferuje:
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz prace w młodych i dynamicznie rozwijających się zespołach
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub B2B
• Szkolenia oraz kontakt z najnowszą technologią
• Brak sztywnych godzin pracy oraz dress code
• Dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz do karty MultiSport

Wymagania:
• Umiejętności tworzenia aplikacji w środowisku .NET z wykorzystaniem Windows Forms
• Doświadczenie w pracy z bazami danych (projektowanie schematu bazy, instrukcje SQL)
• Znajomość j. angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji oraz porozumiewanie się
• Znajomość technologii Silverlight lub XAML oraz Oracle (m.in. PL-SQL)
• Znajomość metodyki Scrum, kreatywność, komunikatywność

Zakres obowiązków:
• Implementowanie modyfikacji programistycznych w najnowszych produktach Klienta
• Współpraca z innymi członkami działu produkcji oprogramowania: analitykami, testerami

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-26
Wyświetlona: 5848 razy