Programista Ruby, Warszawa

praca it: etat dla Jobfinder / Warszawa

Tagi: ruby RoR PHP

Nasz Klient jest liderem na rynku profesjonalnych publikacji medycznych. Działa na rynku od wielu lat, ma stabilną, ugruntowaną pozycję. W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukuje specjalisty do zespołu IT na stanowisko:

Programista Ruby

Nr ref WSK14MTROR
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
Rozbudowa, utrzymanie i testowanie istniejących serwisów i aplikacji webowych.
Udział w projektowaniu nowych funkcjonalności i wyborze technologii dla nowych projektów.

Wymagania:
Umiejętność programowania w języku Ruby we frameworku Ruby On Rails. Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych. Umiejętności analityczne. Znajomość języka PHP. Znajomość technologii internetowych (HTML5, CSS3, javascript). Znajomość tematyki relacyjnych baz danych i sprawne posługiwanie się bazami mysql i postgresql. Posługiwanie się systemem kontroli wersji, np. GIT. J. ang. W stopniu umożliwiającym efektywne korzystanie z dokumentacji.

Mile widziane: Doświadczenie w pracy nad portalami i aplikacjami B2C. Znajomość jednego z zaawansowanych systemów CMS – od strony programisty. Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy: Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku. Udział w ciekawych projektach. Umowę na pełny etat.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-24
Wyświetlona: 4500 razy