PROGRAMISTA PHP Opole

praca it: etat dla Link2europe / Opole

Tagi: PHP MySQL XHTMl Java

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta- firmy specjalizującej się w marketingu internetowym – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PROGRAMISTA PHP

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie, utrzymywanie i rozwój stron (aplikacji) internetowych oraz projektowaniem baz danych (MySQL)

Wymagania:

– dobra znajomość PHP 5.0.X, – podstawowa znajomość zagadnień (XHTML, jQuery, CSS, AJAX) – dobra znajomość systemu zarządzania treścią: Wordpress – umiejętność korzystania z systemów zarządzania wersjami kodu (SVN, Git) – znajomość relacyjnych baz danych (głównie w oparciu o MySQL) – umiejętność pracy w zespole, – znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym Mile widziane: – doświadczenie przy pracy nad aplikacjami internetowymi – znajomość Framework PHP: Zend, Kohana – umiejętność korzystania z API – znajomość Magento, Presta, Joomla, Drupal

Oferujemy:

– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – atrakcyjne wynagrodzenie

Informacje dodatkowe:

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
“Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-23
Wyświetlona: 5259 razy