Program Management Office Manager

praca it: etat dla CYCLAD / Bydgoszcz

Tagi: program management office manager

Aktualnie dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży usług IT, która dostarcza kompleksowe rozwiązania dla klientów z całego świata, poszukujemy kandydatów na stanowisko Program Management Office Manager do pracy w Bydgoszczy

Opis stanowiska:
• Nadzorowanie projektów pod kątem zgodności ze standardami zarządzania
• Zarządzanie bezpieczeństwem dostaw
• Utrzymywanie i tworzenie danych metrycznych oraz modeli szacowania projektów
• Tygodniowe/miesięczne raporty dla klienta oraz kierownictwa programu
• Planowanie programu i planu konsolidacji
• Kontrolowania i ograniczanie ryzyka
• Kontrolowanie jakości
• Zarządzanie zasobami
• Konsolidacja i zarządzanie programem finansowym
• Administrowanie i zarządzanie dokumentacją programu
• Doskonalenie i rozwijanie procesów zaplecza organizacyjnego dla programu oraz klienta
• Zarządzanie zespołem oraz budowanie strategii PMO w celu zapewnienie efektywności i jakości procesów zaplecza organizacyjnego dla klienta oraz programu

Wymagania:
• Minimum 4 lata doświadczenia w zakresie wspomagania I koordynowania PMO/projektów/programów z dziedziny IT lub pokrewnych oraz odpowiednie doświadczenie w zakresie obsługi klienta
• Biegłość w obsłudze aplikacji pakietu Office, w szczególności MS Excel
• Zdolność do komunikacji na wszystkich płaszczyznach, umiejętność dynamicznej pracy ponad grupami
• Biegła znajomość języka angielskiego
• Umiejętność pracy zespołowej poprzez dzielenie się wiedzą, pozytywny wpływ na budowanie zespołu oraz poszukiwanie wielofunkcyjnych możliwości pracy i kolaboracji

Mile widziane:
• Znajomość: PMI/Prince2/P30/ITIL
• Doskonałe umiejętności raportowania i tworzenia sprawozdań z wykorzystaniem różnych pakietów sprawozdawczych

Oferujemy
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-16
Wyświetlona: 6655 razy