.NET Developer

praca it: etat dla New-Invest / Katowice

Tagi: C# ASP NET MVC WebForms HTML 5

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacjach z głównie z branży IT. Obecnie dla stałego Klienta poszukuje specjalistów na stanowisko: .NET Developer

Klient: Jest to polski oddział międzynarodowej firmy. Zajmuje się wytwarzaniem oprogramowania, analizą procesów biznesowych oraz wdrożeniami systemów informatycznych dla globalnych klientów głównie z sektora aoutomotive stawiając na innowacyjność oferowanych rozwiązań.

Możliwości rozwoju:
· Kreowanie ścieżki kariery w międzynarodowej firmie rozwijającej się na polskim rynku.
· Uczestnictwo w tworzeniu rozwiązań w międzynarodowym zespole dla globalnych klientów.
· Rozwój umiejętności technicznych w nowych technologiach.
· Rozwój umiejętności analitycznych poprzez pracę z systemami o szerokim zakresie użycia.
· Wpływ na proces wytwarzania oprogramowania.
· Możliwość uczestnictwa w lekcjach języka włoskiego lub/i niemieckiego.

Opis stanowiska:
· Tworzenie aplikacji webowych wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem.
· Tworzenie rozwiązań dedykowanych na urządzenia mobilne.
· Praca nad innowacyjnymi rozwiązaniami planowanymi do wdrożenia (Internet of Things, wirtualna rzeczywistość, Arduino).
· Uczestnictwo we wdrożeniach systemów w Polsce i na całym świecie.
· Wspieranie istniejących systemów produkcyjnych zlokalizowanych u klientów w Polsce i w Europie.
· Obsługa drugiej i trzeciej linii wsparcia systemów, diagnozowanie, analiza i rozwiązywanie problemów.
· Analiza wydajności systemów i optymalizacja zastosowanych rozwiązań.

Wymagania:
· Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów informatyki lub pokrewnych.
· Znajomość relacyjnych baz danych, a w szczególności MSSQL i T/SQL (znajomość bazy danych Oracle oraz PLSQL będzie dodatkowym atutem).
· Znajomość technologii .Net oraz programowania w C#, ASP.NET a w szczególności: MVC, WebForms, HTML 5, CSS3, JavaScript i JQuery w zakresie umożliwiającym analizę kodu oraz pisanie aplikacji.
· Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem).
· Zainteresowanie procesami biznesowymi klienta celem rozwoju systemów.
· W perspektywie mobilność i dyspozycyjność do zagranicznych wyjazdów służbowych.

Mile widziane:
· znajomość metodologii ITIL w zakresie Incident, Problem, Change management.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-16
Wyświetlona: 4680 razy