Administrator serwerów Linux

praca it: etat dla GroMar Sp. z o.o. / Łódź

Tagi: Admin Linux Windows

GroMar® jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą w branży informatycznej od 1999 roku. W 2011 roku znaleźliśmy się na 21 miejscu wśród 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznych w centralnej Europie według rankingu „Deloitte Technology Fast 50 in Central Europe”. Specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań e-learningowych, a misją naszej firmy jest propagowanie nowoczesnych form nauczania oraz oferowanie użytecznych narzędzi informatycznych, służących skutecznemu nauczaniu. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Administratora Linux.

Opis stanowiska pracy
• nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem powierzonych usług i serwerów
• bieżące utrzymanie systemów Linux
• zarządzanie zasobami systemów klastrowych
• monitorowanie infrastruktury i rozwiązywanie pojawiających się problemów
• instalacja i konfiguracja nowych systemów
• telefoniczna pomoc techniczna – przyjmowanie, rozwiązywanie i monitorowanie zgłoszeń dotyczących systemów IT

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• bardzo dobra znajomość systemów Linux
• dobra znajomość zagadnień sieciowych
• znajomość najnowszych trendów w zakresie nowych technologii (Internet, hosting, języki oprogramowania, bezpieczeństwo, urządzenia IT)
• umiejętność wykorzystywania wiedzy z Internetu
• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
• bardzo dobra znajomość technicznego języka angielskiego
• umiejętność pracy pod presją czasu
• nastawienie na szukanie nowych rozwiązań i usprawnień
• znajomość zagadnień związanych z sererami WWW, bazodanowymi
• orientacja na klienta, komunikatywność, otwartość
Oferujemy:
• współpracę z renomowanymi klientami
• pracę z nowoczesnymi rozwiązaniami
• możliwość realizacji własnych pomysłów
• możliwość zdobycia doświadczenia
• doskonałą atmosferę w pracy z młodym entuzjastycznym zespołem
• umowę o pracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-15
Wyświetlona: 5444 razy