Network Architect

praca it: etat dla Cyclad / Czechy, Ostrawa

Tagi: Network Architect

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego klienta, który jest największym skandynawskim dostawcą rozwiązań IT, świadczącym usługi w zakresie budowy i rozwoju zaawansowanych systemów informatycznych przy użyciu najnowszych technologii, poszukujemy osób na stanowisko Network Architect do pracy w Ostrawie.

Opis stanowiska:
• Zarządzanie projektami
• Wsparcie techniczne przy realizacji projektów
• Projektowanie sieci oraz tworzenie strategii rozwoju w kluczowych obszarach (Firewall, Load Balances, Monitoring)
• Rozwiązywanie problemów technicznych w sieciach IP
• Konfigurowanie i obsługiwanie sieci WAN (MPLS, BGP)
• Pełnienie funkcji lidera technicznego

Wymagania:
• Umiejętność obsługi urządzeń Cisco na poziomie CCNP
• Znajomość technologii Firewall opartej na Check Point, Juniper, Cisco PIX/ASA
• Doświadczenie w zarządzaniu projektami lub w uczestniczeniu przy realizacji projektów
• Znajomość technologii Bluecoat Balansery proxy i Load Balancers
• Obsługa wewnętrznych i zewnętrznych protokołów routingu
• Znajomość technologii VPN (zdalny dostęp i LAN2LAN)
• Umiejętność pracy w grupie
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
• Możliwość dalszego rozwoju technicznego
• Pakiet świadczeń dodatkowych
• Konkurencyjne wynagrodzenie

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami).”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-11
Wyświetlona: 4109 razy