UX Designer

praca it: etat dla Divante Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: UX Usability User Experience Projektowanie stron UI

Divante: polska spółka IT/e-commerce, 3 piętra w centrum Wrocławia, 6 lat na rynku, ponad 100 specjalistów, ponad 350 zadowolonych klientów (Burger King, Solar, KFC, Intersport, Praktiker, Reserved, Plus.pl, SpieleMax). Tworzymy dedykowane rozwiązania, które napędzają e-biznes. Więcej o nas znajdziesz na www.divante.pl.

Nie jesteśmy i nie chcemy być korporacją. Projekty wdrożeniowe trwają u nas zazwyczaj od 3 do 9 miesięcy (w teamach 3-5 osobowych). Pracują u nas projektanci UX, programiści, testerzy, analitycy i Project Managerowie. Szukamy osoby, która dołączy do naszego interdyscyplinarnego zespołu jako:

UX Designer

Miejsce pracy: Wrocław

Nr referencyjny: SC-UX-2014/09

Zakres obowiązków:

• Analiza wymagań klienta biznesowego oraz użytkownika końcowego systemu (z wykorzystaniem narzędzi takich jak BMC, VPC)
• Bliska współpraca z analitykami, grafikami oraz zespołem wdrożeniowym
• Projektowanie rozwiązań webowych oraz mobilnych
• Analiza dostępnych statystyk (np.: GA) oraz prowadzenie badań użyteczności
• Tworzenie architektury informacji i opisów do tworzonych makiet

Oferujemy:

• Pracę w niepowtarzalnej atmosferze i przy bardzo ciekawych projektach
• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Wsparcie całego zespołu
• Dużą samodzielność działania
• Wiele codziennych wyzwań i możliwości rozwoju (np. udział w konferencjach branżowych, publikacje)
• Wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności
• Pakiet medyczny, kartę Multisport oraz pyszną kawę i owoce dla wszystkich
• Lekcje języka angielskiego, bogatą biblioteczkę firmową, warsztaty i szkolenia
• Imprezy integracyjne, wieczory filmowe i inne atrakcje
• Biuro w centrum Wrocławia, z miejscem na odpoczynek i dogodnym dojazdem

Szukamy osób:

• Posiadających min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Dobrze znających narzędzia do prototypowania (np.: Axure)
• Proaktywnych i posiadających doskonałe umiejętności komunikacyjne, dążacych do rozwoju

Doceniamy:

• Znajomość języka angielskiego umożliwiającą pracę z klientem zagranicznym
• Znajomość Google Analytics pozwalająca na skuteczną optymalizację tworzonych projektów
• Znajomość narzędzi graficznych Photoshop, llustrator lub podobnych
• Rozumienie technologii webowych (HTML5, CSS3, JavaScript) oraz ich zastosowań w aplikacjach
• Doświadczenie w projektach mobilnych
• Znajomość branży e-commerce

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-10
Wyświetlona: 5869 razy