Starszy Programista Python

praca it: etat dla Devonshire Sp z o.o. / Warszawa

Tagi: Python Developer Programista Django PHP Ruby e-commerce

Opis Stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

-Zbieranie oraz doprecyzowywanie wymagań biznesowych
-Projektowanie, tworzenie i implementację flagowego produktu firmy
-Rozwój nowych funkcjonalności platformy
-Współpraca z innymi developerami imerytoryczne wspracie młodszych młodszych członków zespołu

Wymagania
-Min. 3 letnie doświadczenie w programowaniu w języku Python
-LUB doświadczenie w programowaniu w innym języku (np. PHP, Ruby, C#, Java) wraz z chęcią przekwalifikowania się – z naszym wsparciem – na programistę Pythona
-Znajomość specyfiki aplikacji webowych (poparta doświadczeniem w realizowaniu komercyjnych projektów)
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego
-Umiejętność pracy w zespole
-Otwartość na wiedzę i chęć do poznawania nowych technologii

Oferujemy
-Współpracę w oparciu o dowolną formę umowy
-Możliwość pracy nad projektami informatycznymi dla rozpoznawalnych i międzynarodowych klientów
-Realny wpływ na projekt i wysłuchanie każdego pomysłu i propozycji
-Pełne wsparcie Twojego rozwoju zawodowego
-Sympatyczną i luźną atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-10
Wyświetlona: 4879 razy