Konsultant ds. monitoringu IT z j. francuskim

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: francuski french monitoring wsparcie support

Opis stanowiska:
• Monitoring infrastruktury informatycznej klienta
• Reagowanie na alerty, rozwiązywanie problemów technicznych
• Wykonywanie testów systemowych
• Kontakt z działem technicznym z Francji
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Dobra znajomość obsługi komputera w tym środowiska Windows i pakietu MS Office
• Wiedza techniczna z zakresu IT będzie dodatkowym atutem
• Komunikatywność
• Rzetelność i dokładność
• Otwarcie na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności
• Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne lub filologiczne
• Gotowość do pracy w trybie zmianowym, w tym na zmiany nocne

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym międzynarodowym otoczeniu
• Duże możliwości rozwojowe
• Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów ze światowej firmy konsultingowej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-02
Wyświetlona: 5615 razy