Młodszy Programista PHP i/lub Python

praca it: etat dla NBC / Gdańsk

Tagi: php python programista

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 200 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT. Dla naszego klienta w Warszawie i Gdańsku poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa lub Gdańsk

Obowiązki:
Projektowanie i programowanie wysoko wydajnych serwisów WWW
Integracja wykonywanych serwisów i aplikacji z systemami wewnętrznymi i zewnętrznymi
Praca z nowoczesnymi technologiami

Wymagania:
Mile widziane doświadczenia w programowaniu w języku PHP i/lub Python (staż, projekty hobbystyczne)
Znajomość HTML5, HTML, XML, JavaScript
Znajomość SQL i środowiska Linux
Mile widziana znajomość Java i Java EE
Chęć nauki i wysoka motywacja
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
Długofalową współpracę i elastyczne warunki zatrudnienia
Ciekawą pracę wśród profesjonalistów
Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
Indywidualnie dobierany pakiet benefitów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-02
Wyświetlona: 5610 razy