Lead Developer

praca it: etat dla CYCLAD / Gdańsk

Tagi: Ruby on Rails CSS HTM JavaScript

Opis stanowiska:
• Efektywne współdziałanie z zespołem ds. rozwoju
• Rozwiązywanie zagadnień na każdym etapie tworzenia produktu
• Opracowywanie wymagań technicznych i dokumentacji
• Projektowanie aplikacji
• Rozwijanie i monitorowanie aplikacji

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Doświadczenie praktyczne w programowaniu w Ruby on Rails
• Znajomość języków programowania HTML, CSS, JavaScript
• Bardzo dobre rozumienie usług internetowych RESTful
• Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (SVN/GIT)
• Umiejętność współpracy z inżynierami, managerami produktu i projektantami UX
• Umiejętność zarządzania zespołem
• Biegła znajomość języka angielskiego
• Mile widziane doświadczenie w pracy w zespołach Agile Software Development

Oferujemy:
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport), pakiet relokacyjny oraz premie roczne
• Możliwość udziału w szkoleniach oraz konferencjach
• Pracę z najnowszymi technologiami
• Telefon służbowy do dyspozycji
• Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-26
Wyświetlona: 5691 razy