MS SQL Specialist

praca it: etat dla Jobs Plus / Kraków

Tagi: mssql sql

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży produkcyjno-przemysłowej, posiadającej w Krakowie swoje centrum badawcze poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Główne zadania:
• Rozwiązywanie problemów związanych z MS SQL Server
• Monitorowanie i diagnozowanie problemów oraz podejmowanie niezbędnych działań w celu ich rozwiązania
• Zapobieganie pojawieniu się dalszych problemów i incydentów

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe IT (lub pokrewne)
• Min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość baz danych MSSQL oraz dobra znajomość języka SQL (umiejętność pisania zapytań)
• Znajomość IBM DB2 będzie mile widziana
• Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych (Windows lub Linux)
• Umiejętność monitorowania / audytowania baz danych i/lub systemów operacyjnych
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
• Mile widziane podstawowe umiejętności programistyczne

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inną formę współpracy np. B2B)
• Inspirującą pracę w międzynarodowym środowisku w firmie zorientowanej na pracownika
• Przyjazne środowisko pracy
• Możliwość rozwoju ścieżki kariery i dostęp do ciekawych szkoleń
• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o doświadczenie i umiejętności
• Dodatkowe benefity (ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-22
Wyświetlona: 5030 razy