Młodszy Specjalista ds. Sieci Szkieletowej IP

praca it: etat dla Commoditech Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: IP Blackbone Lan Van TCP MPLS CCNA CCNP router switch firewall

Miejsce pracy: Warszawa / zdalnie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie w procesie planowania i rozwoju sieci szkieletowej IP (IP Backbone).
Praca w wymiarze 16h tygodniowo w okresie próbnym (3 miesiące), docelowo na pełen etat. Preferowana forma współpracy – kontrakt B2B.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane studenci ostatnich lat studiów na kierunku telekomunikacja lub informatyka
• Wiedza z zakresu struktur TCP/IP (LAN/WAN)
• Znajomość zagadnień związanych z MPLS, VPN, QoS oraz protokołów routing’u
• Wiedza z zakresu konfiguracji urządzeń sieciowych router /switch/ firewall
• Certyfikaty: CCNA lub CCNP
• Znajomość technologii sieciowych i technologii bezpieczeństwa
• Dobra znajomość języka angielskiego

Zadania:

• Wynagrodzenie Wystawianie zleceń na wykonanie prac związanych z integracją nowych systemów, modyfikacją sieci IP itd., odbiory prac i przygotowanie dokumentacji
• Przygotowywanie raportów z monitorowania stopnia wykorzystania sieci IP backbone
• Wystawianie zleceń na wykonanie prac związanych z integracją nowych systemów, modyfikacją sieci IP itd., odbiory prac i przygotowanie dokumentacji

Oferujemy:

• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
• Doskonałą atmosferę pracy
• Elastyczną formę zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-22
Wyświetlona: 5143 razy