Programista C#

praca it: etat dla Eversoft Sp. z o.o. / Rzeszów

Tagi: C#

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Programowanie na podstawie otrzymanego projektu.
• Wykonywanie projektów technicznych użytego rozwiązania.
• Współpraca z zespołami realizującymi projekt.
• Stosowanie w swojej pracy standardów (w tym ustalonych dla realizowanego projektu) i uznanych praktyk tworzenia oprogramowania.
• Samodzielne prowadzenie całego cyklu realizacji powierzonych zadań, obowiązków i planów.
• Prowadzenie komunikacji z klientem na wszystkich poziomach organizacyjnych.
• Prowadzenie dokumentacji technicznej sprawowanie nadzoru, utrzymywanie zgodności realizacyjnej z projektem, oraz uzgadniania możliwości wprowadzenia rozwiązań zamiennych w stosunku do przewidzianych w projekcie, zgłoszonych przez klienta lub osoby upoważnione.
• Zachowanie wysokiej jakości i dotrzymanie terminowości realizowanego oprogramowania.

WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym.
• Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Znajomość metodyk wytwarzania oprogramowania.
• Bardzo dobra znajomość metodologii programowania strukturalnego i obiektowego.
• Bardzo dobra znajomość języków programowania C#, JavaScript.
• Bardzo dobra znajomość HTML, XML, XSLT, CSS.
• Znajomość platformy .NET Framework.
• Znajomość technologii internetowych (SOAP, REST, WebServices).
• Biegłe posługiwanie się VisualStudio.
• Doświadczenie w zakresie tworzenia interfejsu użytkownika dla urządzeń mobilnych.

MILE WIDZIANE:

• Znajomość i doświadczenie w tworzeniu rozwiązań Silverlight, SharePoint, WCF, ESB, aplikacji na urządzenia mobilne, rozwiązania klasy BI.
• Znajomość platform tworzenia oprogramowania dla urządzeń mobilnych.

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy realizacji największych projektów IT o zasięgu ogólnopolskim.
• Elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa cywilno – prawna (działalność gospodarcza).
• Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.
• Stabilne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)
• Niezbędne narzędzia pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-21
Wyświetlona: 5117 razy