PHP Developer - Gdańsk

praca it: etat dla ITFS / Gdańsk

Tagi: PHP Developer OOP MySQL Symfony2

ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi informatyczne na terenie całej Europy. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw komercyjnych oraz pośredniczymy przy tworzeniu zespołów specjalistów IT. Jesteśmy otwarci na długofalową współpracę z kandydatami. Osobom zainteresowanym pracą w innych miastach Polski lub za granicę – dajemy taką możliwość. Stale nawiązujemy nowe kontakty i bierzemy udział w nowych projektach. Obecnie, dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PHP Developer – Gdańsk

Informacje organizacyjne:

• Miejsce pracy: Gdańsk

• Termin rozpoczęcia pracy: ASAP

• Przedział wynagrodzenia: 3500-7000 netto/ msc + VAT (wynagrodzenie zależne od doświadczenia)

• Elastyczna forma współpracy – możliwość negocjacji warunków

Zakres obowiązków :

• Dbałość o wysoką, jakość kodu

• Praca z użyciem Frameworków takich jak: Symfony2, Zend

• Projektowanie rozwiązań w oparciu o technologię PHP

• Nadzór i prowadzenie dokumentacji technicznej

• Praca w zespole developerów

Podstawowe wymagania:

• Bardzo dobra znajomość PHP (OOP)

• Bardzo dobra znajomość MySQL

• Znajomość Symfony2 (twig, doctrine2)

• Znajomość języka angielskiego umożliwiającą prace nad dokumentacją techniczną

Mile widziane:

• Znajomość oprogramowania GIT

• Znajomość technologii WordPress

• Znajomość framewroku Zend1.X

• Znajomość oprogramowania Magneto oraz Presta Shop

Oferujemy:

• Wpływ na tworzone oprogramowanie

• Elastyczność w zakresie wyboru rodzaju współpracy

• Wsparcie w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dostęp do konferencji, lekcji języka angielskiego z lektorem)

• Możliwość realizacji inny projektów z ITFS,

• Nowoczesne metodyki pracy (Anglie/Scrum)

Informacje dodatkowe:

Cenimy czas kandydatów, dlatego prowadzimy przejrzysty i sprawny proces rekrutacji:
1. Rozmowa telefoniczna z konsultantem ITFS,
2. Rozmowa z PM projektu,
3. Zaproszenie na ćwiczenia weryfikujące umiejętności (opcjonalnie)
4. Rozpoczęcie pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-20
Wyświetlona: 6123 razy