Team Leader Java Software Developer

praca it: etat dla Evolving Recruitment / Toszek koło Gliwic

Tagi: Java Team Leader Developer UML SQL

Agencja Evolving-Recruitment jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa pracy do Polski oraz UE.

Numer certyfikatu (2463/3)

Dla naszego Klienta, nieieckiej firmy zajmującej się opracowywaniem programów do maszyn,montażem oraz serwisem urządzeń, w związku z planami otwarcia oddziału koło Gliwic, aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Toszek koło Gliwic
Nr.ref.: JAVATL/05

Zakres obowiązków:

* Projektant w dziale IT, grupa BIPO * Programowanie w języku Java aplikacji dla własnego systemu ERP * Rozwój istniejącego oprogramowania oraz wdrażanienie nowatorskich rozwiązań * Samodzielny rozwój projektów na podstawie przekazanych zadań i koncepcji * Współtworzenie i prowadzenie niewielkiej grupy programistów

Wymagania:

* Wykształcenie wyższe informatyczne * Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie * Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku * Praktyczna umiejętność programowania w Java i SQL * Znajomość UML * Mile widziana znajomość języka niemieckiego * Gotowość do odbycia szkoleń w siedzibie firmy w Niemczech oraz późniejszych wyjazdówszkoleniowych

Oferujemy:

* Pracę w renomowanej firmie * Możliwość ciągłego rozwoju * Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-07-30
Wyświetlona: 5006 razy