Młodszy administrator UNIX/LINUX

praca it: etat dla Freshmind Sp z o. o. / Warszawa

Tagi: linux unix solaris cisco

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie infrastrukturą IT
  • Bieżący monitoring serwerów i usług
  • Reagowanie na zgłoszenia i problemy techniczne
  • Naprawa usterek i awarii

Wymagania:

  • (min. rocznym doświadczenie) w pracy z systemami UNIX/Linux
  • znajomość zagadnień sieciowych w oparciu o protokół TCP/IP
  • dobra znajomość języka angielskiego (głównie dokumentacja techniczna)

Bardzo mile widzane:

  • umiejętność programowania w językach skryptowych (sh, sed, awk itp)

Oferujemy:

  • praca na pół etatu, elastyczne godziny pracy,
  • ze stanowiskiem wiąże się okres próbny przeznaczony na szkolenie z technologi wykorzystywanych w firmie,
  • mile widziani studenci studiów dziennych,
  • możliwożci rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-13
Wyświetlona: 5770 razy