Front - End Developer

praca it: etat dla Ogilvy & Mather / Warszawa

Tagi: programista developer front -end front front-end developer frontend

Zakres obowiązków:
• Tworzenie dokumentów HTML/CSS/JS na podstawie plików PSD
• Programowanie mechaniki front-endu serwisów i aplikacji z wykorzystaniem HTML5, CSS3, JS
• Przygotowanie stron responsywnych i mobilnych
• Weryfikowanie kodu oraz dokumentacji dostarczonej przez wykonawców

Wymagania:
• Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• Znajomość (X)HTML, CSS oraz HTML5 i CSS3
• Umiejętność posługiwania się językiem JavaScript i umiejętność pracy z bibliotekami JS (AngularJS/BackboneJS, wzorca MVVM, Ajax i podobne)
• Doświadczenie we wdrożeniach serwisów responsywnych i/lub mobilnych (potwierdzone przekładami)
• Podstawowe znajomości Javascript i PHP

Mile widziane:
• Praktyczna umiejętność programowania w PHP lub Javascript,
• Znajomość baz danych MySQL, PostgreSQL
• Język angielski na poziomie komunikatywnym oraz umożliwiającym pisanie i czytanie dokumentacji,
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji pod Facebook.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-13
Wyświetlona: 4974 razy