Programista C/C++ / Czechy

praca it: etat dla Hays Poland / Praga

Tagi: C C++ Programista Developer

Dla międzynarodowego Klienta w Czechach, poszukuję obecnie Programisty C/C++ do centrum R&D.

Obowiązki:
- Rozwój narzędzi softwar-owych w języku C/C ++ lub Python
- Automatyzacja walidacji oprogramowania
- Rozwój narzędzi testowych
- Pracy z systemem zarządzania treścią (wersjonowanie, zarządzania cyklem życia)

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe z zakresu Cybernetyki i Robotyki lub pokrewnych
- Znajomość OOP w C ++ lub Java. Znajomość Python lub innego języka skryptowego jest zaletą.
- Biegła znajomość języka angielskiego (stanowisko zakłada współpracę z oddziałami w Europie)

Klient oferuje:
-Pracę z najnowszymi technologiami
- Rozwój osobisty – specjalne szkolenia i kursy językowe
- Umowę o pracę

Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia: 1500 – 2600 Eur / miesięcznie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-13
Wyświetlona: 3814 razy