Starszy Tester Oprogramowania

praca it: etat dla CPL Jobs / Wrocław

Tagi: ISTQB software testing quality assurance

CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 EU krajach posiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPOMaster Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM.

Aktualnie dla naszego Klienta, dużej firmy specjalizującej się w projektach medycznych, poszukujemy Starszego Testera Oprogramowania

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie testów na podstawie specyfikacji wymagań
  • Automatyzacja testów
  • Manualne wykonywanie testów
  • Utrzymanie i rozwój dokumentacji testowej i środowisk testowych

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu testów oprogramowania.
  • Przynajmniej podstawowa umiejętność programowania
  • Doświadczenie w projektowaniu, wykonywaniu oraz automatyzacji testów oprogramowania w środowisku Windows
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Certyfikat ISTQB
  • Znajomość narzędzi: MS Test Manager, VMWare Workstation, Test Complete

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju i udziału w międzynarodowych projektach
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-11
Wyświetlona: 4876 razy