Programista - PHP developer

praca it: etat dla codesushi / Kraków

Tagi: programista php mysql symfony2

Codesushi.co to software house skupiający się na tworzeniu aplikacji internetowych i mobilnych dla klientów z Polski i zagranicy.

Zakres obowiązków:
- Tworzenie aplikacji webowych
- Sporządzanie dokumentacji do stworzonego oprogramowania

Wymagania:
- Znajomość języka PHP 5 (preferowany 5.3)
- Znajomość zagadnień programowania obiektowego
- Znajomość języka SQL lub systemów zarządzania bazami danych (np. MySQL, PostgreSQL lub dowolny inny)
- Znajomość HTML/CSS
- Znajomość Javascript
- Umiejętność swobodnego poruszania się w konsoli linuksa
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej
- Znajomość dowolnego frameworku będzie atutem (w szczególności Sf2)

Oferujemy:
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
- Możliwość zdobycia doświadczenia
- Elastyczne godziny pracy
- Szkolenia wewnętrzne i pomoc w podnoszeniu kwalifikacji
- Pracę w młodym, przyjaznym i profesjonalnym zespole
- Formę zatrudnienia do negocjacji

Informacje dodatkowe:
- Mile widziani studenci końcowych lat studiów
- Praca stacjonarna w biurze w Krakowie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-08
Wyświetlona: 5031 razy