Web Developer, JavaScript

praca it: etat dla Brad HR Services / Kraków

Tagi: JavaScript AJAX JQuery HTML CSS Programista

PSS9 Development – firma należąca do szwedzkiej spółki z branży IT,
poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

WEB DEVELOPER
[miejsce pracy: Kraków]

ZADANIA
• Tworzenie aplikacji i rozwiązań webowych (działających na popularnymi przeglądarkach internetowych, w tym na najnowszych wersjach Firefox, Internet Explorer, Opera, Safari i Google Chrome na Windows, Mac i UNIX oraz na urządzeniach mobilnych)
• Implementacja szablonów graficznych przy pomocy HTML/CSS/JavaScript
• Programowanie w środowisku UNIX z użyciem narzędzi open source
• Integracja rozwiązań webowych z systemami CMS
• Integracja rozwiązań webowych z aplikacjami Flash

WYMAGANIA

• Bardzo dobra znajomość standardów HTML i CSS (w wersjach najnowszych oraz powszechnie używanych), języka JavaScript i technologii AJAX
• Doświadczenie w implementacji projektów graficznych przy pomocy HTML/CSS
• Doświadczenie w tworzeniu projektów webowych, kompatybilnych z popularnymi przeglądarkami (w tym najnowsze wersje Firefox, Internet Explorer, Opera, Safari i Google Chrome na Windows, Mac i UNIX)
• Dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
• Znajomość bibliotek i frameworków JavaScript: np. JQuery, angular.js, bootstrap
• Znajomość CMS (np.: Joomla, Drupal, Wordpress, EPiServer, Polopoly)
• Znajomość formatu wymiany danych JSON, wzorców architektury REST, testów jednostkowych JavaScript.
• Doświadczenie w programowaniu w środowisku Python.
• Doświadczenie pracy z UNIX
• Zmysł estetyczny

OFERUJEMY
• Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-08
Wyświetlona: 5966 razy