Programista C/C++ systemów wbudowanych

praca it: etat dla Codibly.com / Kraków

Tagi: C C++ GIT SVN ARM SQL

Miejsce pracy: Kraków
Numer referencyjny: PC/08/14

Zadania:
- tworzenie oprogramowania wbudowanego (firmware) wraz z diagnozowaniem i usuwaniem problemów
- wprowadzanie zmian w istniejącym oprogramowaniu

Wymagania:
- Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu
- Bardzo dobra znajomość języków: C/C++
- Doświadczenie w rozwoju oprogramowania systemów wbudowanych (Linux embedded systems)
- Znajomość SQL i zagadnień relacyjnych baz danych
- Doświadczenie z systemami kontroli wersji (GIT, SVN)
- Znajomość j. angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznych

Dodatkowe atuty:
- Znajomość architektury procesorów ARM i systemu Linux pracującego na tych procesorach
- Znajomość systemów operacyjnych czasu rzeczywistego
- Doświadczenie w programowaniu sterowników urządzeń

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Gwarancję przyjaznej atmosfery
- Udział w innowacyjnych projektach z wykorzystaniem zaawansowanych technologii dla międzynarodowych klientów
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole, w atmosferze sprzyjającej kreatywności i samodzielności
- Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy i zachowanie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-05
Wyświetlona: 5658 razy