Android Developer

praca it: etat dla JOBS. PL / Poznań

Tagi: Java xml uml android

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Naszym Klientem jest prężnie działająca, międzynarodowa firma z branży informatycznej, specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania dla różnych gałęzi rynku. Firma zrealizowała już kilkaset projektów dla partnerów na całym świecie i ciągle notuje intensywny rozwój.

Obecnie do zespołu poszukują pilnie kilku osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • tworzenie oraz rozwijanie aplikacji mobilnych na platformy Android do nowatorskiego sprzętu dla sportu motorowego.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka Java,
  • bardzo dobra znajomość Androida od strony użytkownika,
  • znajomość środowiska Android SDK
  • znajomość relacyjnych baz danych (SQL, PL/SQL),
  • swoboda w posługiwaniu się notacjami XML, UML,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferta:

  • praca w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (diety zagraniczne + premie),
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość awansu ,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia/kursy).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-01
Wyświetlona: 4991 razy