Starszy Projektant PHP

praca it: etat dla JOBS. PL / Katowice

Tagi: PHP Programista Linux

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Nasz Klient, firma programistyczna działająca od 15 lat na rynku pracy, która zajmuje się tworzeniem i rozwijaniem systemów internetowych o różnej złożoności dla takich klientów jak: Sony, Axel Springer, Coca- Cola, BMW, Mercedes – Benz oraz wiele innych.
Centrala firmy mieści się w Niemczech ale od 6 lat Nasz Klient prowadzi biuro w Katowicach. Obecnie poszukują do swojego zespołu:

Starszy Programista PHP
Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • rozwijanie aplikacji w języku PHP i/lub Python,
  • koordynowanie podległym zespołem,
  • koordynowanie dużych projektów.

Wymagania:

  • 5 lat doświadczenia jako programista w projektach komercyjnych w zespołach programistycznych,
  • bardzo dobra znajomość języka PHP,
  • bardzo dobra znajomość wzorców projektowych,
  • doświadczenie z pracą z frameworkami,
  • bardzo dobra znajomość protokołu HTTP,
  • swobodne poruszanie się w środowisku linux (poziom użytkownika shellowego),
  • praca w systemach kontroli wersji (preferowany GIT),
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z bazami NoSQL (MongoDB) oraz key-value (Redis),
  • znajomość ekosystemu Symfony2, a szczególnie mikro-frameworka Silex,
  • znajomość Pythona oraz frameworka Twisted,
  • doświadczenie w pracy z WebSerwisami, w tym bazującymi na REST,
  • znajomość ZeroMQ,
  • doświadczenie w pracach z systemami o powyżej 1k zapytań/sekundę.

Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ciągły rozwój,
  • sympatyczną, luźną atmosferę: praca nie może być przykrym obowiązkiem,
  • ciekawe, międzynarodowe projekty,
  • rozwinięcie znajomości języków obcych,
  • umowę o pracę.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-01
Wyświetlona: 4938 razy