Specjalista IT - pierwsza linia wspracia

praca it: etat dla Lionbridge Poland Sp. z o. o. / Warszawa

Tagi: helpdesk pierwsza linia wsparcie techniczne IT support informatyk

Lionbridge Technologies, Inc. (Nasdaq: LIOX) jest czołowym dostawcą usług z zakresu tłumaczeń, zarządzania treścią, marketingu online oraz testowania aplikacji. Gwarantujemy naszym klientom spójność globalnego i lokalnego wizerunku ich marki. Dbamy, aby na każdym etapie cyklu życia produktu był on funkcjonalnie dostosowany do nowych realiów użytkowania.
Obsługujemy już ponad 800 marek – wiodące firmy na rynku współpracują z nami, aby zwiększyć swój udział w globalnym rynku.
W naszym warszawskim biurze zatrudniamy już ponad 500 specjalistów, w tym Kierowników Projektów, Lingwistów, Inżynierów, Specjalistów DTP, Grafików, Web Developerów oraz ekspertów zajmujących się opracowywaniem treści i kontrolą jakości.
W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Specjalista IT (helpdesk)

Miejsce pracy: Warszawa
Wymagania:
• wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)/ Certyfikaty IT
• biegła znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (mówioną oraz pisaną)
• gotowość do pracy w trybie trzyzmianowym (24/7)
• biegła znajomość systemów operacyjnych i pakietów aplikacji MS
• doświadczenie w pracy związanej z udzielaniem wsparcia technicznego będzie dodatkowym atutem
• podstawowa wiedza o Active Directory oraz Microsoft Exchange będzie mile widziana
• komunikatywność

Zakres obowiązków:
• pierwsza linia wsparcia technicznego dla pracowników korporacji i użytkowników zewnętrznych
• monitorowanie systemów korporacji
• przeprowadzanie okresowych przeglądów kontrolnych systemu
• przestrzeganie określonych procedur

Oferujemy:
• szansę na rozwój w stabilnej, globalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym – dzięki biurom
w 26 krajach Lionbridge stwarza okazję do poznania różnych kultur i stylów pracy
• dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych
• pracę w kreatywnym zespole i miłej atmosferze
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pakiet dodatkowych benefitów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-30
Wyświetlona: 6194 razy