Android/ iOS Developer

praca it: etat dla Ifinity / Warszawa

Tagi: iOS Android

Jeśli iOS lub Android nie stanowią przed tobą tajemnic, ale masz ochotę na jeszcze więcej magii zapraszamy do Ifinity

ABOUT IFINITY

Ifinity emerged as company made by two passionate entrepreneurs in the middle of Central Europe. From the heart of Poland, we provide beacons based tailor-made technology to cities, public spaces and commercial clients around the world to let people digitally interact with them thru their mobiles.

Smart City. Smart People. Smart Living.

Thru our beacons services we let your things communicate with each other to provide you with the information and guidance you need exactly here and now. We deliver the context you always needed. The technology we build change the way how people interact with their environment and with each other. We strongly believe, that by adding digital layer to the world we can make our lives much smarter.

Zadania jakie na Ciebie czekają:

- Projektowanie i rozwijanie aplikacji mobilnych na platformę iOS lub Android w oparciu o najnowszą technologię iBeacons. (iOS)
- Tworzenie oraz rozwijanie mobilnych aplikacji komercyjnych w języku Objective-C. (iOS)
- Implementacja warstwy prezentacyjnej aplikacji oraz komunikacji ze źródłami danych na serwerach (Android)
- Samodzielne modyfikacje i rozbudowy obecnie istniejących aplikacji informacyjnych (Android)

Wymagania jakie stawiamy (developer iOS):
- Pasja i chęć szybkiego uczenia się
- Dobra znajomość języka Objective-C
- Dobra znajomość C++ oraz zagadnień programowania obiektowego
- Znajomość środowiska XCode i iOS SDK
- Znajomość systemu operacyjnego Mac OS
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- Minimum jedna aplikacja dostępna na App Store
- Otwarty, analityczny umysł i twórcze podejście do problemów
- Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie umożliwiającym komunikację (praca w zespole polsko-angielskim)
- Znajomość Corona SDK lub innych frameworków będzie dodatkowym atutem

Wymagania jakie stawiamy (developer Android):
- Znajomość i doświadczenie w programowaniu w języku Java
- Bardzo dobra znajomość systemu Android w warstwie UI
- Min. 1 rok doświadczenia w programowaniu aplikacji na urządzenia mobilne (Android)
- Przynajmniej jedna aplikacja dodana do Google Play
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Komunikatywność, bezkonfliktowość, samodzielność
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Znajomość systemu OS X będzie dodatkowym atutem

W zamian oferujemy:
- Negocjowalne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia (5-10 tys. / msc)
- Stabilne zatrudnienie
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Atrakcyjny pakiet socjalny
- Doskonałą atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-29
Wyświetlona: 5725 razy