Java Developer

praca it: etat dla ITFS / Cała Polska

Tagi: Java SCRUM

Opis stanowiska:

Kandydat zatrudniony na stanowisku będzie brał udział w projekcie rozwoju systemu centralnego nowatorskiego oprogramowania dla biznesu. Do aplikowania zachęcamy także studentów ostatnich lat studiów. Oferta stanowi doskonałą okazję na zdobycie doświadczenia w projekcie informatycznym o dużym zasięgu.
Idealny kandydat posiada min. 6 msc doświadczenia komercyjnego w Javie, dysponuje wiedzą informatyczną na poziomie studiów informatycznych (zagadnienia z różnych obszarów) oraz posiada zdolność logicznego myślenia.

Podstawowe informacje:
* Tryb Pracy: Praca zdalna
* Termin rozpoczęcia: ASAP („ od zaraz”)
* Przedział wynagrodzenia: 3.500 – 5.000 Zł/ msc netto + VAT
* Forma zatrudnienia: Kontrakt/ umowa zlecenie (do indywidualnego ustalenia)
* Wymiar pracy: wymaga dostępność w godzinach pracy biurowej

Zakres zadań na stanowisku:
* Tworzenie i testowanie aplikacji w języku Java
* Wytwarzanie rozwiązań dla serwera logiki biznesowej
* Realizacja projektu o metodykę SCRUM
* Dbałość o wysoką, jakość wykonywanych prac

Wymagania stawiane przed kandydatem:
• Wyższe wykształcenie lub studenci IV i V roku (preferowane kierunki techniczne)
• Praktyczna znajomość języka programowania Java
• Doświadczenie w zakresie programowania obiektowego
• Znajomość algorytmów i wzorców projektowych
• Znajomość zagadnień związanych z bazami danych oraz zagadnień sieciowych (TCP/IP)
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Dobra organizacja pracy zdalnej

O ITFS sp. z o.o.
Nowoczesna Kadra IT
ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma wprowadzająca nowoczesne rozwiązania w obszarze IT. Oferujemy zaawansowane usługi informatyczne dla przedsiębiorstw oraz outsourcing specjalistów IT.
Swoim zasięgiem obejmujemy zarówno rynek polski jak i rynki europejskie. Realizujemy projekty wewnętrzne oraz projekty na zlecenie naszych klientów.

Świadczymy usługi z zakresu wdrożeń systemów informatycznych (ERP, CRM), outsourcingu kadry IT oraz migracji systemów do chmur obliczeniowych.
W związku ze wzrostem zainteresowania naszymi usługami nawiążemy współpracę z Developerami oraz konsultantami w obszarze IT.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-28
Wyświetlona: 5212 razy