Senior System Engineer

praca it: etat dla Cyclad / Bełchatów

Tagi: windows niemeicki german support administrator

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
• Zarządzanie incydentami, rozwiązywanie problemów oraz zarządzania zmianą
• Zarządzanie aplikacjami opartymi o Windows NT
• Kierowanie procesem kontaktu z klientem w przypadku usterek technicznych
• Kontrola odpowiedniej realizacji i eskalacji zgłoszeń
• Monitorowanie oraz aktualizacja aplikacji
• Implementacja protokołów SIP
• Zarządzanie bazą wiedzy, procesem udostępniania wiedzy oraz dokumentacją techniczną

Wymagania:
• Minimum 2 lata doświadczenia w rozwiązywaniu problemów technicznych
• Znajomość standardów zarządzania usługami IT (ITIL lub BS 15000)
• Doświadczenie w zarządzaniu aplikacjami opartymi o Windows NT
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Znajomość standardów technicznych
• Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
• Duże możliwości rozwoju zawodowego
• Bogaty pakiet socjalny
• Możliwość uczestnictwa w warsztatach i szkoleniach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-25
Wyświetlona: 6467 razy