Java Developer

praca it: etat dla Eversoft Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Java

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska:

-Rozwój oprogramowania;
-Udział w projektowaniu elementów systemu informatycznego.

Wymagania:

-Min. 2 lata (junior) / 5 lat (senior) doświadczenia zawodowego na podobnym stanowsku pracy;
-Wykształcenie wyższe kierunkowe (IT) ;
-Doświadczenie w programowaniu JAVA/JEE;
-Znajomość EJB/JAVA;
-Bardzo dobra znajomość zagadnień technologiiwebowych (protokół http, certyfikaty, HTML/DHTML, CSS, JavaScript);
-Praktyczna znajomość technologii i rozwiązań RIA (GWT / ExtGWT, Ajax);
-Znajomość zagadnień i technologii/narzędzi integracyjnych (ESB, SOA, WebService, SOAP, Apache CXF);
-Znajomość: SQL, XML (XML-Schema, XSLT, SOAP,XPath itp.), GWT, JSP/Servlets/JSF/JEE,HTTP, Spring, CSS, znajomość wzorców projektowych;
-Znajomość zagadnień kontenera servletów (Weblogic, Tomcat);
-Dobra znajomość baz danych (w szczególności Oracle DB), również tematyki tuningu bazy danych oraz frameworków ORM;
-Dobra znajomość innych produktów Oracle, wszczególności serwerów aplikacyjnych Weblogic;
-Znajomość narzędzi Maven2, Eclipse, Subversion, Enterprise Architect;
-Umiejętność analizy procesów biznesowych pod kątem projektowania i implementacji aplikacji biznesowych;
-Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
-Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole;
-Umiejętność identyfikacji zagrożeń i możliwości.

Mile widziani Programiści chętni do realizowania projektów również zagranicą – wyjazdy krótko lub/i długo terminowe.

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie;
-Możliwość uczestniczenia w ciekawych i rozwojowych projektach;
-Możliwość elastycznej formy współpracy (umowa o pracę lub umowa cywilno-prawna /DG);
-Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
-Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon);
-Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta MultiSport).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-25
Wyświetlona: 4701 razy