Programista C/C++

praca it: etat dla Eversoft Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: C++ C C/C++ Programista

Opis stanowiska:
-Zadania związane z implementacją wielowarstwowych systemów w ramach jednego z największych, ogólnopolskich projektów informatycznych.

Wymagania:

-Doświadczenie w programowaniu strukturalnym i obiektowym,
-Bardzo dobra znajomość języków programowania C/C++,
-Umiejętność programowania w środowisku MS Windows (np. C++ Builder, Delphi, MS VC++, MS VS.NET),
-Znajomość języka SQL i relacyjnych bazy danych,
-Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
-2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
-Zdolność analitycznego myślenia,
-Komunikatywność,
-Umiejętność pracy w dużym, rozproszonym zespole,
-Wytrwałość w poszukiwaniu źródeł i rozwiązań problemów technicznych,
-Umiejętność szybkiego zdobywania nowej wiedzy i dzielenia się wiedzą z innymi.

Mile widziane:

-Znajomość systemów IBM DB2 i z/OS (OS/390),
-Umiejętność programowania w środowisku Unix/Linux (C/C++),

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Możliwość uczestniczenia w dużym, prestiżowym i unikalnym projekcie w skali kraju,
-Możliwość uczestniczenia w długofalowym i stabilnym projekcie,
-Możliwość rozwoju w ramach struktur projektowych i organizacyjnych,
-Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-Stabilne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport),
-Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon,
-Elastyczną formę współpracy: umowa o pracę lub umowa cywilno-prawna (działalność gospodarcza).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-25
Wyświetlona: 5020 razy