Obsługa klienta

praca it: etat dla FabrykaWafelkow.pl / Warszawa

Tagi: obsługa klienta

FabrykaWafelkow.pl sklep z akcesoriami dla dzieci oraz rodziców.
W swojej ofercie posiadamy ponad 8 tyś. produktów, na rynku działamy od 2009 roku.
Aktualnie poszukujemy kandydatek na stanowisko: “Obsługa klienta/Specjalista ds. sprzedaży”

Oferujemy:
- Pracę w stabilnej firmie, w zgranym i młodym zespole.
- Pracą w godzinach 10-18 pon-pt.
- Nagrody za zaangażowanie w pracę.

Zakres obowiązków:
- Obsługa telefoniczna oraz e-mailowa klientów firmy.
- Obsługa klienta w sklepie stacjonarnym.
- Budowanie oraz utrzymywanie relacji z klientem.
- Raportowanie efektów pracy.

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie.
- Komunikatywność i wysoka kultura osobista.
- Umiejętność szybkiego uczenia się.
- Znajomość obsługi komputera.
- Znajomość branży dziecięcej będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy:
Warszawa, Al. Niepodległości 74

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-24
Wyświetlona: 6005 razy