Mobile Developer

praca it: etat dla Brak / Łódź

Tagi: Java Programista Linux

Stanowisko: Mobile Developer
miejsce pracy: Łódź

WYMAGANIA

  • umiejętność programowania w języku JAVA, Android SDK
  • znajomość warsztatu pracy programisty (SVN, IDE)
  • rozumienie cykli powstawania oprogramowania
  • umiejętności analityczne, chęć rozwoju i szybka nauka
    Dodatkowym atutem będzie
  • umiejętność programowania w języku Objective-C / iOS
  • znajomość metodyki SCRUM
  • zainteresowania dotyczące rynków finansowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • tworzenie systemów na potrzeby organizacji w języku JAVA
  • ścisła współpraca z zespołem w tworzeniu i rozwijaniu systemów IT i Trading
  • zarządzanie dokumentacją techniczną w ramach projektu
  • przeprowadzanie testów jednostkowych i integracyjnych

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet świadczeń pozapłacowych
  • udział w b. ciekawym projekcie IT z sektora globalnych rynków finansowych
  • aktywne środowisko pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-23
Wyświetlona: 5026 razy