Programista PHP

praca it: etat dla More Gruppa / Warszawa

Tagi: programista php mysql html framework

Nowatorska Spółka Finansowa poszukuje osoby na stanowisko:

PROGRAMISTA PHP
Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: ITP/WAW/0714

Wymagania:
min. 2 letnie doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych lub aplikacji webowych
praktyczna znajomość zasad programowania obiektowego
bardzo dobra znajomość języka PHP5
dobra znajomość HTML, CSS, JS (Ajax, Jquery)
doświadczenie w pracy z bazami danych (MySQL)
znajomość przynajmniej jednego frameworka(preferowany Yii/Codelgniter)
umiejętność stosowania praktyk w zakresie bezpieczeństwa aplikacji
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Dodatkowymi atutami będą:
optymalizacja zapytań SQL
umiejętność korzystania z systemami zarządzania wersji(SVN/GIT)
praca przy użyciu Boostrapa
doświadczenie w tworzeniu aplikacji CRM
umiejętność tworzenia testów jednostkowych

Zakres obowiązków:
praca w zespole odpowiedzialnym za wdrażanie systemów informatycznych
projektowanie oraz implementacja rozwiązań informatycznych
utrzymywanie systemów
parametryzacja, dostosowywanie oraz rozwój oprogramowania
wdrażanie zmian do systemu
integracja modułów systemu CRM oraz innych systemów informatycznych

Co oferujemy?:
umowę o pracę w stabilnej firmie finansowej
pracę na pełen etat na miejscu w Warszawie blisko metra Stokłosy
przyjacielską atmosferę w fajnym zespole
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności oraz programy motywacyjne
pracę w młodym dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze
a także: imprezy integracyjne, ekspres do kawy i wygodne krzesło

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-15
Wyświetlona: 4819 razy