New Business Manager

praca it: etat dla Agencja Brave Brain / Kraków

Tagi: new business manager obsługa klienta pozyskanie klienta

Jesteśmy agencją reklamową specjalizującą się w tworzeniu oraz obsłudze średniobudżetowych kampanii reklamowych.

Opis stanowiska:

  • kontakt telefoniczny, mailowy, osobisty z potencjalnym klientem,
  • budowanie trwałych relacji biznesowych, partnerskich z potencjalnym klientem,
  • przygotowywanie ofert,
  • współtworzenie planów oraz raportowanie wyników prac,
  • wsparcie realizacyjne w zakresie bieżących kampanii,
  • współrealizowanie założeń budżetowych wraz z zespołem handlowym.

Oczekiwania:
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z pozyskiwaniem/obsługą/kontaktem z klientem w sektorze B2B,
  • umiejętność prowadzenia efektywnych biznesowych rozmów telefonicznych,
  • nastawienie na cel,
  • bardzo dobry język angielski,
  • zaangażowanie, terminowość, systematyczność oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • możliwa osoba będąca w trakcie studiów.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się agencji,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie częściowo uzależnione od efektywności,
  • możliwość rozwoju zawodowego w obrębie naszej firmy,
  • współrealizację ciekawych projektów marketingowych.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-14
Wyświetlona: 6348 razy