Website Developer

praca it: etat dla Agencja Interaktywna IDEATRONIC / Poznań

Tagi: XHTML css flash Java

Zakres obowiązków:

W firmie Ideatronic będziesz odpowiedzialny za profesjonalne budowanie/skład witryn internetowych w oparciu o nasze autorskie systemy IdeaCMS, IdeaSHOP, IdeaLOYALTY.
Poszukujemy ludzi z wizją i pasją, entuzjastycznych, dla których webdesign to nie tylko praca, ale także zainteresowanie i sposób na życie!

Wymagania podstawowe:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku poparte projektami
  • Doskonała znajomość XHTML/CSS oraz standardów W3C
  • Biegła znajomość programu Photoshop
  • Zmysł plastyczny i poczucie estetyki
  • Web Usability/Accessability
  • Kreatywność i zdolność analitycznego myślenia
  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole
  • Praca z sytemami CMS

Atuty dodatkowe:

  • Flash/Actionscript
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Programowanie PHP/Javascript

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miejsce pracy w centrum Poznania
  • Udział w ambitnych projektach dla prestiżowych klientów
  • Rozwój zawodowy poprzez wewnętrzne szkolenia i przydzielony czas na własne poszukiwania nowych rozwiązań
  • Wolną od stresów pracę w zgranym zespole profesjonalistów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę (pełen etat)
Praca w biurze w centrum Poznania, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:30 (w tym pół godziny na lunch)
Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premia w zależności od umiejętności i doświadczenia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-07-22
Wyświetlona: 5837 razy