Konsultant SAP

praca it: etat dla CYCLAD / Warszawa

Tagi: SAP konsultant

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, jednej z największych firm świadczących zintegrowane usługi doradcze, informatyczne i outsourcingowe, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Konsultanta SAP.

Opis stanowiska:
• Świadczenie usług konsultingowych dla Klienta międzynarodowego w zakresie wsparcia jednego z modułów SAP
• Obsługa zgłoszeń Klienta zgodnie z dobrymi praktykami ITIL
• Przyjmowanie, analiza i rozwiązywanie zgłoszeń (incydentów lub change requestów) Klienta
• Przygotowywanie i wprowadzenie nowych rozwiązań
• Przygotowywanie niezbędnych dokumentacji projektowych: dokumentacji własnych rozwiązań, procesów biznesowych oraz specyfikacji dla programistów

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Praktyczna znajomość SAP i bieżące wykorzystywania jednego z modułów: FI, CO, ABAP, SRM, CRM, PM, PP, HR, MM, CO-PS, BI (Data Warehouse), MDM, GRC / User Management
• Doświadczenie w międzynarodowych projektach IT
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność prowadzenia dokumentacji projektowej
• Posiadanie oficjalnych certyfikatów SAP bedzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Pracę przy międzynarodowych projektach
• Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet świadczeń socjalnych
• Rozwój zawodowy w wiodącej korporacji na rynku

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-09
Wyświetlona: 5479 razy