Programista Aplikacji Internetowych - Wrocław

praca it: etat dla LIMANGO POLSKA Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: PHP MySQL Linux JavaScript GIT

Limango to innowacyjna i szybko rozwijająca się platforma zakupów online w Europie. Należy do niemieckiej grupy kapitałowej „Otto Group”, jednej z wiodących firm w segmencie e-commerce na świecie.

Limango.pl to platforma zakupowa dla mam, oferująca codziennie nowe produkty przecenione od 30 do 80%. Każdego dnia rozpoczyna się od kilku do kilkunastu wyselekcjonowanych kampanii sprzedażowych, z takich obszarów jak: odzież, obuwie dziecięce i damskie, kosmetyki, zabawki, artykuły dla niemowląt oraz wystrój wnętrz. Obok popularnych i cenionych na całym świecie brandów, daje dostęp do unikatowych marek, niedostępnych na polskim rynku. Klub współpracuje też z polskimi producentami i oferuje dla swoich klientów również wiodące polskie marki.

Limango Polska działa na rynku od 3 lat. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu dołączyło w tym czasie do czołówki firm e-commerce w Polsce. By nieustannie rozwijać swoje usługi i oferować Klientom innowacyjne i przyjazne rozwiązania poszukujemy osób, które nie boją się wyzwań, są ukierunkowane na rozwój i chcą pracować w młodym, ambitnym zespole.

Programista Aplikacji Internetowych

Opis stanowiska:

  • rozwój istniejących aplikacji webowych,
  • rozwiązywanie problemów optymalizacyjnych oraz integracje między systemami,
  • wdrażanie w życie nowych funkcji i rozwój technologiczny platformy.

Wymagania:

Doskonała znajomość zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji internetowych, a w szczególności:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem PHP 5 w oparciu o wzorzec MVC,
  • doskonała znajomość PHP5 OOP,
  • doskonała znajomość relacyjnej bazy danych: MySQL,
  • znajomość CSS, JavaScript i technologii Ajaxowych,
  • znajomość popularnych frameworków, wzorców projektowych, testów jednostkowych,
  • umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (GIT),
  • umiejętność pracy w środowisku Linux (UNIX/LINUX – „konsola”),
  • znajomość Twig, JSON-RPC, PDO, jQuery, Memcache, bilbioteka Bootstrap.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość technologii internetowych (JS/ HTML5, Ajax, CSS3),
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu stron mobilnych,
  • doświadczenie w pracy z metodykami zwinnymi (Agile/Scrum).

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w bardzo dynamicznym środowisku branży internetowej – u nas nie będziesz się nudzić,
  • współtworzenie firmy silnie skoncentrowanej na rozwój,
  • szybkie podejmowanie decyzji dzięki płaskiej hierarchii,
  • dynamiczne, przyjazne środowisko pracy w młodym sympatycznym zespole,
  • możliwość szybkiego rozwoju i samorealizacji, także dzięki szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym,
  • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym zespole działającym na różnych rynkach europejskich,
  • pracę w bardzo klimatycznym biurze w centrum Wrocławia.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-09
Wyświetlona: 4719 razy