Inżynier Wsparcia Technicznego

praca it: etat dla JOBS. PL / Kraków

Tagi: LAN WAN WLAN MAN

Nasz Klient, firma, która specjalizuje się w dystrybucji systemów pamięci masowych, czyli profesjonalnych rozwiązań z zakresu gromadzenia, przechowywania, zabezpieczania i archiwizowania danych w postaci cyfrowej. Firma współpracuje z renomowanymi dostawcami sprzętu i oprogramowania będących liderami w swojej dziedzinie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki:

  • dobór rozwiązań sieciowych pod wymagania klienta,
  • prezentacja produktów i rozwiązań,
  • udział we wdrożeniach, prowadzenie szkoleń technicznych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym lub pokrewnym stanowisku w branży IT,
  • praktyczna znajomość sieci LAN/WAN/MAN/WLAN,
  • znajomość zagadnień związanych z szeroko pojętymi sieciami IP (LAN,WAN, Security, Wireless, Data Center) – min. 2 z wymienionych obszarów,
  • doświadczenie w konfiguracji, zarządzaniu oraz projektowaniu struktur sieciowych,
  • znajomość rozwiązań firm Cisco, Huawei, Juniper będzie dodatkowym atutem,
  • certyfikacja CISCO/Huawei mile widziana,
  • wiedza na poziomie CCNP – warunek konieczny,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • praca w oparciu o umowę o pracę,
  • elastyczny czas pracy,
  • praca w młodym zespole dynamicznie rozwijającej się firmy w branży IT,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, oraz możliwość dodatkowego wynagrodzenia uzależnionego od osiąganych wyników,
  • rozwój umiejętności i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-01
Wyświetlona: 5855 razy