Specjalista ds. Infrastruktury IT

praca it: etat dla Devonshire / Warszawa

Tagi: IT

Nasz klient rozwija jedną z największych platform internetowych. Jest to innowacyjny projekt, do którego poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
KS_SI25

Opis stanowiska :
Nadzór nad planowaniem, wdrożeniem, oraz rozwojem infrastruktury IT
Ścisła współpraca z dostawcami w ramach powierzonych obowiązków
Zapewnienie ciągłości operacyjnej rozwiązań w zakresie infrastruktury IT
Współpraca z zespołem technicznym w celu analizy incydentów, wdrażanie planów naprawczych
Identyfikowanie ryzyk i zagrożeń występujących w związku z wykorzystywaniem systemów informatycznych
Bieżące wyjaśnianie zaistniałych zdarzeń, mogących mieć wpływ na bezpieczeństwo infrastruktury
Proponowanie działań zapobiegającym zagrożeniom w zakresie utrzymania infrastruktury
Opracowanie i prezentacja projektów technicznych oraz standardów dla obszaru infrastruktury IT.

Wymagania:

Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku administratora
Doświadczenie w pracy następującymi technologiami: sieci LAN/WAN, data storage/SAN, Windows 2008/2012 Server w tym usługa Active Directory, serwery bazodanowe MS SQL/Oracle, serwery aplikacyjne (Jboss), rozwiązania backup’owe, rozwiązania bezpieczeństwa, wirtualizacja – Vmware (HA, DRS, SRM);
Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań informatycznych
Doświadczenie we wdrażaniu systemów oraz opiece powdrożeniowej
Praktyczna znajomość GIODO, MSWia, ISO 27001 pod kątem zabezpeczania systemów
Doświadczenie w pracy z klientem/dostawcami
Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
Samodzielność
Kreatywność
Umiejętności analityczne
Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i w piśmie
Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

Oferujemy:
Możliwość uczestnictwa w nowatorskim projekcie budowy internetowej platformy do komunikacji i obiegu dokumentów
Dynamiczne środowisko pracy
Stabilną pracę w doświadczonym zespole

Atrakcyjny pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na:

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-30
Wyświetlona: 5796 razy