Python Developer - 6 miesięczny kontrakt

praca it: etat dla Devonshire / Warszawa

Tagi: Python Developer SQL Programowanie Programista

Obecnie dla naszego klienta – instytucji finansowej poszukujemy osoby na stanowisko :

Python Developer – 6 miesięczny kontrakt

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

· Budowę aplikacji do zarządzania projektami i zadaniami departamentu, w tym:

- zbieranie wymagań,
- przygotowanie projektu,
- kodowanie,
- przygotowanie i przeprowadzenie testów,
- przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń,
- przygotowanie dokumentacji,
- wdrożenie,
- świadczenie wsparcia dla użytkowników,
- rozbudowę o nową funkcjonalność.

Od kandydatów oczekujemy:

- biegłej znajomości języka Python,
- umiejętności tworzenia interfejsów graficznych i ich komponentów (preferowana znajomość modułu tkinter),
- umiejętności optymalizacji algorytmów i kodu,
- znajomości SQL (mile widziane),
- znajomości MS Project (mile widziane),
- samodzielności, – wykształcenia wyższego z zakresu informatyki lub pokrewnego.

Oferujemy:
- praca na 6-cio miesięczny kontrakt z możliwością przedłużenia
- udział w pełnym cyklu tworzenia oprogramowania oraz bezpośredni kontakt z biznesem
- możliwość pracy w oparciu o b2b lub umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- karta Multisport i opieka medyczna

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-30
Wyświetlona: 5104 razy