Projektant Systemów IT / Inżynier Technicznego Wsparcia Sprzedaży

praca it: etat dla Human&Hunter / Katowice

Tagi: projektant systemów IT inzynier wsparcia technicznego projektant IT

OFERTA PRACY
Firma HUMAN & HUNTER posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6664, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym. Obecnie do naszego biura w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko :

Projektanta Systemów IT/ Inżyniera Technicznego Wsparcia Sprzedaży w Dziale Usług IT.

Miejsce pracy: KATOWICE

Zadania:
• projektowanie systemów IT w oparciu o technologie i produkty wykorzystywane w data center,
• udział w procesie obsługi przedsprzedażowej, w tym uczestniczenie w spotkaniach z potencjalnymi klientami oraz przygotowywanie części technicznej ofert,
• utrzymywanie kontaktów z dostawcami urządzeń, oprogramowania oraz usług IT,
• składanie zamówień i koordynacja procesu ich realizacji,
• przekazywanie wiedzy o produktach i rozwiązaniach wśród pracowników firmy jak i wśród klientów,
• tworzenie dokumentacji technicznej produktów.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe, informatyczne lub pokrewne,
• wiedza i doświadczenie w zakresie przygotowywania rozwiązań opartych o serwery x86, wirtualizację zasobów, storage, backup, SAN, LAN, WAN,
• dobra organizacja pracy,
• rozwinięte zdolności interpersonalne,
• samodzielność, skrupulatność,
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:
• znajomość rynku producentów IT oraz ich produktów,
• znajomość produktów firmy Microsoft oraz ich modeli licencjonowania,
• znajomość systemów kopii zapasowych klasy enterprise.

Oferujemy:
• kontakt z najnowszymi produktami i technologiami IT,
• stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• miłą atmosferę,
• atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący prywatną opiekę medyczną,
• możliwość rozwoju zawodowego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-26
Wyświetlona: 5468 razy