Programista Aplikacji Internetowych – Web Developer

praca it: etat dla Lobo HR / Lublin

Tagi: PHP JavaScript jQuert CSS

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy dostarczającej aplikacje B2B, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista Aplikacji Internetowych
Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:
- Opracowywanie analiz funkcjonalnych i biznesowych
- Projektowanie i tworzenie oprogramowania
- Testowanie oprogramowania i usuwanie ewentualnych błędów
- Tworzenie dokumentacji projektowej
- Nadzór merytoryczny i techniczny nad prawidłową pracą systemów informatycznych
- Konserwacja i rozwój oprogramowania

Wymagania:
- Dobra znajomość PHP (PHP5.x OOP)
- Dobra znajomość technologii webowych: (X)HTML, CSS, JavaScript
- Dobra znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych
Mile widziane:
- Doświadczenie w korzystaniu z frameworków PHP (np. Zend Framework)
- Doświadczenie w korzystaniu z bibliotek JavaScript (Sencha ExtJS, jQuery)
- Doświadczenie w budowie aplikacji z zastosowaniem AJAX
- Doświadczenie w budowaniu aplikacji mobilnych
- Doświadczenie w integrowaniu systemów informatycznych (architektura, zastosowanie WebServices)
- Praktyczna znajomość innych języków oprogramowania (np. Java, Python)
- Znajomość wzorców projektowych

Klient oferuje:
- Stabilne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- Doskonałą atmosferę pracy
- Możliwość realizacji własnych pomysłów
- Uczestnictwo w innowacyjnych projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-16
Wyświetlona: 6245 razy