Account Manager - Agencja Interaktywna

praca it: etat dla Hotchili Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Account Manager Project Manager Interactive

Hotchili Sp. z o.o.

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych agencji interaktywnych na polskim rynku. Pracujemy dla czołowych polskich i międzynarodowych firm, takich jak Payback, Jeronimo Martins, Onet.pl czy Plus Bank. Przygotowujemy kompleksowe strategie obecności marek w Internecie, z których większość osadzona jest w świecie mediów społecznościowych. Tworzymy aplikacje, gry i inne dedykowane rozwiązania marketingowe, realizujące konkretne cele biznesowe naszych klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Account Manager.

Miejsce pracy: Warszawa-Wesoła

Zadania:
• zarządzanie i koordynacja całością projektów prowadzonych dla klienta
• przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy oraz utrzymywanie i budowanie długofalowych relacji z Klientami
• realizacja projektów z zakresu marketingu 360, w szczególności działań z obszaru interactive i social media
• bieżąca obsługa stałych klientów, identyfikacja ich potrzeb i oczekiwań względem realizowanych projektów
• przygotowywanie raportów oraz analiz na potrzeby Klienta
• aktywny udział w spotkaniach kreatywnych
• tworzenie prezentacji, kosztorysów i harmonogramów
• zarządzenie pracą grafików, copywriterów i programistów

Wymagania:
• minimum roczne doświadczenie w agencji interaktywnej/reklamowej na podobnym stanowisku lub 2-letnie na stanowisku Account Executive
• umiejętność tworzenia i kontrolowania budżetów projektowych
• doświadczenie w komunikacji z klientem, sztuce prezentacji oraz negocjacjach
• samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
• rzetelność i terminowość
• mile widziana znajomość zagadnień z zakresu reklamy online

Oferujemy:
• ciekawą pracę w młodym i zgranym zespole
• duże możliwości rozwoju zawodowego
• pracę przy ciekawych projektach dla dużych polskich i międzynarodowych marek

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-13
Wyświetlona: 6373 razy