Programista .NET/ C#

praca it: etat dla Make It With Us / Wrocław

Tagi: ASP NET

Firma Make It With Us poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

PROGRAMISTA .NET / C#

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe ( lub studenci ostatnich lat) na kierunku informatyka bądź pokrewnym
- Bardzo dobra znajomość platformy .NET oraz umiejętność programowania w języku C#
- Bardzo dobra znajomość środowiska Visual Studio
- Znajomość relacyjnych baz danych (SQL, PL/SQL)

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Znajomość technologii WPF, WCF
- Znajomość systemu operacyjnego Linux

Obowiązki:
- Projektowanie i wytwarzanie ciekawego i nowatorskiego oprogramowania w oparciu o znajomość platformy .NET wykorzystując język C#
- Czynny udział w międzynarodowych, prestiżowych projektach

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv na adres: andrzej@make-it-with.us

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli “Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Make It With Us Andrzej Palemba z siedzibą w Łomnicy ul. Czarny Strumień 12B moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Make It With Us Andrzej Palemba z siedzibą w Łomnicy ul. Czarny Strumień 12B , gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-13
Wyświetlona: 4634 razy