Handlowiec/Pre Sales – branża IT

praca it: etat dla Jobfinder / Warszawa

Tagi: handlowiec IT

Nasz Klient to firma z sektora IT. Do swojego prężnie rozwijającego się zespołu obsługi Klienta poszukuje specjalisty na stanowisko:

Nr ref: WSK14PSBV
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Tworzenie ofert na podstawie wsadów ofertowych oraz przedstawianie ich Klientom, Analiza potrzeb Klientów w celu rekomendacji i sprzedaży najlepszych rozwiązań, Budowanie relacji z Klientami, Tworzenie prezentacji i opisów dla autorskich programów oferowanych przez firmę, Kompleksowa obsługa zapytań ofertowych.

Profil kandydata: Wykształcenie min. średnie, Wiedza na temat specyfiki rynku IT, Doświadczenie w kontakcie z Klientem biznesowym, Samodzielność i inicjatywa w dążeniu do realizacji postawionych celów, Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i zaangażowanie, Bardzo dobra znajomość obsługi komputera – Microsoft Windows i Microsoft Office.

Oferujemy: Przyjazne środowisko pracy , Perspektywy rozwoju zawodowego, Pracę przy ciekawych projektach IT

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-12
Wyświetlona: 5998 razy