Field service

praca it: etat dla Jobhouse Sp. z o.o. / Stryków

Tagi: Field service

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

FIELD SERVICE

Wymagania:
- 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- Wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki lub podobne
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Umiejętność diagnozowania i rozwiązywanie problemów Hardware ( termotransferowe drukarki, drukarki laserowe, printservers, komputery, terminale, sknery, sterowniki)
- Ogólna wiedza z IT

Obowiązki:
- Diagnozowanie problemów sprzętowych użytkowników
- Konsultacje osobiste z użytkownikami
- Naprawa i konfiguracja drukarek termotransferowych
- Instalacja sterowników do drukarek
- Kontrola print-serwera
- Prace pomocnicze np. inwentaryzacja
- Obsługa 50 PC
- Obsługa 600 terminali
- Naprawa i serwis skanerów

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Praca na okres min. 3 miesięcy z możliwością przedłużenia i stałej współpracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-12
Wyświetlona: 4187 razy