Programista C#

praca it: etat dla Jobhouse Sp. z o.o. / Warszawa, Piaseczno

Tagi: Programista c C#

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

PROGRAMISTA C#

Wymagania:
Znajomość środowiska Microsoft Visual Studio 2010 (VS 2008 jest akceptowalny)
Znajomość języka C# – min. 2 lata doświadczenia
Znajomość zagadnień bazodanowych
Znajomość bazy danych Microsoft SQL Serwer 2008
Znajomość języka T-SQL
Mile widziana znajomość zagadnień magazynowych oraz ogólna znajomość problematyki systemów klasy WMS ( Warehouse Management System)
Język angielski – rozumienie dokumentacji technicznej oraz maili od partnera w projekcie ( firma z Austrii)
Mile widziana znajomość platformy programistycznej firmy Action

Obowiązki:
Budowa systemów WMS ( Warehouse Management System)
Programowanie zmian funkcjonalnych zgodnie z ustalonymi wymaganiami
Miejsce pracy – zamiennie pomiędzy Warszawą, a Piasecznem

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Praca na okres min. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia i pracy na stałe
Praca w małym zespole w miłej atmosferze
Praca w godzinach 8-16/18

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-12
Wyświetlona: 3332 razy